Kyiv, Ukraine
+38 063 331 33 36
info@fonograma.net

СТУДІЯ ЗВУКОЗАПИСУ ФОНОГРАМА

Звукозапис, аранжування, фонограми мінус

Фотозона для фото та відео зйомки

Студія звукозапису Фонограма – це ідеальне місце для реалізації творчих задумів та ідей. Звукозапис, аранжування, фонограми мінус, зведення та мастеринг, робота з аудіофайлами та багато іншого. В більшості випадків клієнти приходять до нас знову. 

 

Творчість не має меж

 

 

Можлива online співпраця

Також на студії можна замовити виготовлення різних типів фонограм. Мінусові фонограми до пісень, музику до кінофільмів, реклами чи телепердач, аранжування до авторських чи народних пісень та багато іншого.

Важливим є те, що всі послуги виконуються під індивідуальне замовленння. Тобто, при створенні музики буде враховано індивідуальні особливості виконавця. Наприклад, голосовий діапазон, технічні можливості виконання музичних творів, професійний рівень майстерності.

 

Звукозапис, аранжування, фонограми мінус

 

Наше місцезнаходження

Студія звукозапису Фонограма розташована в трьох кілометрах на захід від Києва, в мальовничому селі Петропавлівська Борщагівка з прекрасним краєвидом на столицю України. Тож потрапивши сюди, Ви зразу отримаєте надхнення на плідну творчу роботу

 

Звукозапис, аранжування, фонограми мінус

 

Приміщення студії 

Приміщення студії – простір з власними фотозонами для зйомки кліпів, відеороликів або просто фотосесії. Розташована студія на території житлового комплексу “Петропавлівський Пасад” з прямим громадським транспортом від станцій метро Академмістечко, Житомирська та Нивки. Також можна скористатись маршрутом від кінцевої зупинки швидкісного трамваю №3 на кільцевій дорозі. Разом з тим, кращим способом доїхати до студії буде особистий транспорт або автомобіль службиА таксі.

Фотозона для фото та відео зйомки

Чудовий простір для реалізації творчих задумів, які можна втілити одразу після звукозапису зразу в приміщенні студії. На сьогоднішній день – це дві фотозони:

 

Звукозапис, аранжування, фонограми мінус

 

1. Інтер’єрна. Створює простір домашнього затишку. Чудово підійде для дитячої або сімейної фото та відео зйомки.

2. Студійні фони. В даний момент сірий з можливістю зйомки в повний ріст та білий, з можливістю охоплення до пояса.

В найблищому майбутньому плануємо додати ще два фони.
Зелений – для зйомки з можливістю його заміни в процесі монтажу відео і різних кольорів.

 

Звукозапис, аранжування, фонограми мінус

 

Студія звукозапису Фонограма відкрита для кожного, хто хоче втілити свої думки в музику


Перелік послуг студії

Кращі пропозиції по вартості послуг звукозапису та виробництву музичного контенту. Стильна музика за розумні гроші. Студія звукозапису Фонограма – це прекрасний спосіб замовити звукозапис, аранжування, фонограми мінус та багато іншого 

Оберіть зручний для себе спосіб зв’язку

 

                       

0:00
0:00