Kyiv, Ukraine
+38 063 331 33 36
info@fonograma.net

ЗВЕДЕННЯ ТА МАСТЕРИНГ

Зведення і мастеринг – це фінальний етап роботи над кожним треком. Під час зведення детально опрацьовується кожен елемент Вашого міксу окремо. Як результат –  зведення їх в одне ціле, отримуючи повноцінну, гармонійну композицію.

А в процесі мастерингу (фінальної обробки) ми досягаємо максимально якісного звучання міксу вцілому. Це потрібно для того, щоб наш трек став збалансованим, достатньо збагаченим та однаково якісно звучав на всіх видах звуковідтворюючої апаратури. 

Зведення і мастеринг не вимагає Вашої присутності в студії. Разом з тим, при бажанні, можна зазирнути в робочий процес звукорежисера. Та краще у даному процесі виступити стороннім слухачем і при необхідності висловити свою точку зору по готовому матеріалу, оскільки у Вас буде свіжий погляд на якість звучання нового треку.

Ціна договірна

  • Зведення голосу з вокалом (одна доріжка з фонограмою) 350 грн;
  • Зведення голосу з вокалом, деталізована тональна і ритмічна корекція (одна доріжка з фонограмою) 750 – 1000 грн;
  • Багатоканальне зведення голосу з вокалом (мультитрек з фонограмою) 900 – 1200 грн;
  • Багатоканальне зведення голосу з вокалом, деталізована тональна і ритмічна корекція (мультитрек з фонограмою) 1000 грн;
  • Мастеринг міксу однією доріжкою 350 грн;
  • Мастеринг мультитреку 350 грн;

Якщо усі матеріали записані на студії звукозапису Фонограма, вище перечислені послуги безкоштовні.

Для замовлення послуги скористайтесь зручним для Вас месенджером зв’язку. Також Ви можете перейти у розділ заповнення заявки.


Оберіть зручний для себе спосіб зв’язку

 

Запись песни