Kyiv, Ukraine
+38 063 331 33 36
info@fonograma.net

ЗВЕДЕННЯ ТА МАСТЕРИНГ

Зведення і мастеринг – це фінальний етап роботи над кожним треком. Під час зведення детально опрацьовується кожен елемент Вашого міксу окремо. Як результат –  зведення їх в одне ціле, отримуючи повноцінну, гармонійну композицію.

А в процесі мастерингу (фінальної обробки) ми досягаємо максимально якісного звучання міксу вцілому. Це потрібно для того, щоб наш трек став збалансованим, достатньо збагаченим та однаково якісно звучав на всіх видах звуковідтворюючої апаратури. 

Зведення і мастеринг не вимагає Вашої присутності в студії. Разом з тим, при бажанні, можна зазирнути в робочий процес звукорежисера. Та краще у даному процесі виступити стороннім слухачем і при необхідності висловити свою точку зору по готовому матеріалу, оскільки у Вас буде свіжий погляд на якість звучання нового треку.

Ціна договірна

  • Зведення голосу з вокалом (одна доріжка з фонограмою) 200 – 300 грн;
  • Зведення голосу з вокалом, деталізована тональна і ритмічна корекція (одна доріжка з фонограмою) 500 – 600 грн;
  • Багатоканальне зведення голосу з вокалом (мульти трек з фонограмою) 600 – 700 грн;
  • Багатоканальне зведення голосу з вокалом, деталізована тональна і ритмічна корекція (мульти трек з фонограмою) 700 – 900 грн;
  • Мастеринг міксу однією доріжкою 100 грн;
  • Мастеринг мульти треку 100 – 300 грн;

Якщо усі матеріали записані на студії звукозапису Фонограма, вище перечислені послуги безкоштовні.

Для замовлення послуги скористайтесь зручним для Вас месенджером зв’язку. Також Ви можете перейти у розділ заповнення заявки.


Оберіть зручний для себе спосіб зв’язку

 

Запись песни