Kyiv, Ukraine
+38 063 331 33 36
info@fonograma.net

АРАНЖУВАННЯ

Аранжування завжди є  творчим та індивідуальним типом роботи. Ми пропонуємо такі типи аранжування: 

  • створення аранжування на основі існуючої композиції (кавер або копія)
  • оригінальне, під індивідуальне замовлення з нуля

Спеціально для зручності наших клієнтів ми розробили два типи співпраці:

  • дистанційно – ONLINE
  • очно або дистанційно – PRO

Слово «аранжування» походить від французького «arranger» і означає «приводити в порядок». Власне, саме цим і займається аранжувальник – упорядковує трек, змінюючи оригінальну композицію.

Аранжування потрібне для того, щоб із зовсім «сирих» ідей зробити повноцінну композицію, надати потрібну форму, зробити найбільш красиву гармонізацію мелодій. Також аранжування потрібне, щоб навмисно змінити музичний стиль твору. Згадайте концерти типу «класика в рок-обробці». Такі афіші означають, що аранжувальник непогано попрацював, перетворивши сонату або симфонію в рок-трек, повністю змінив інструментовку і форму композиції

Аранжировки Аранжування

Професійні аранжувальники – це не просто гарні музиканти зі знанням теорії. Вони також повинні бути хорошими композиторами і звукорежисерами, щоб вміло працювати з тембрами і обробкою. У них повинен бути хороший смак і розуміння, які інструменти повинні звучати далі або ближче, на якому такті потрібно вводити мідні ті чи інші інструменти.

Існує багато видів аранжувань. Проте зараз, в основному, це слово застосовують для естрадної музики, а для академічних творів і кіномузики – «оркестровка».

З точки зору звукорежисури потрібно більш-менш рівномірно заповнити весь частотний спектр. Для цього треба вміло поводитися з інструментами, щоб не допускати частотних конфліктів.

Замовити аранжування в студії звукозапису Фонограма дуже зручно. Достатньо написати або подзвонити по одному з нижче перерахованих контактів і отримати інструкцію з алгоритмом дій. Так Ви отримаєте безкоштовну консультацію аранжувальника


Скористайтесь зручним способом для зв’язку зі студією

 

                       

0:00
0:00