Kyiv, Ukraine
+38 063 331 33 36
info@fonograma.net

ЗВЕДЕННЯ ТА МАСТЕРИНГ

Зведення і мастеринг – це фінальний етап роботи над кожним треком. Під час зведення детально опрацьовується кожен елемент Вашого міксу окремо. Як результат –  зведення їх в одне ціле, отримуючи повноцінну, гармонійну композицію.

А в процесі мастерингу (фінальної обробки) ми досягаємо максимально якісного звучання міксу вцілому. Це потрібно для того, щоб наш трек став збалансованим, достатньо збагаченим та однаково якісно звучав на всіх видах звуковідтворюючої апаратури. 

Зведення і мастеринг не вимагає Вашої присутності в студії. Разом з тим, при бажанні, можна зазирнути в робочий процес звукорежисера. Та краще у даному процесі виступити стороннім слухачем і при необхідності висловити свою точку зору по готовому матеріалу, оскільки у Вас буде свіжий погляд на якість звучання нового треку.

Ціна договірна

  • Просте зведення голосу з фонограмою (одна доріжка з фонограмою) 350 грн;
  • Зведення голосу з фонограмою, деталізована тональна і ритмічна корекція (одна доріжка з фонограмою) 750 – 1000 грн;
  • Багатоканальне зведення голосу з фонограмою (мультитрек з фонограмою) 900 – 1200 грн;
  • Багатоканальне зведення голосу з фонограмою, деталізована тональна і ритмічна корекція (мультитрек з фонограмою) 1500 грн;
  • Мастеринг міксу однією доріжкою 350 грн;
  • Мастеринг мультитреку 700 грн;

Для замовлення послуги скористайтесь зручним для Вас месенджером зв’язку. Також Ви можете перейти у розділ заповнення заявки.


Оберіть зручний для себе спосіб зв’язку

 

Запись песни                       

0:00
0:00